Hotel Villa RosaPopis: Letní dovolená v italském letovisku Riccione v hotelu Villa Rosa***Ubytování na 5–7 nocí v hotelu Villa Rosa***

Stravování formou plné penze

K dispozici vířivka na terase

Domácí mazlíčci jsou vítání

WiFi připojení zdarma

Klimatizace v ceně ubytování

Písčitá pláž cca 250 m od hotelu

Vlastní i autobusová doprava

Vhodné pro rodiny s dětmi


Riccione – město odpočinku i zábavy

Přímořské letovisko Riccione najdete nedaleko největšího evropského turistického centra – Rimini. Riccione se přezdívá "zelená perla Jadranu" a leží v oblasti Emilia Romagna, Riccione se může pyšnit tematickým parkem Otremare (vodní svět, kino IMAX, delfinárium), nádhernými plážemi a nepřebernou nabídkou ubytovacích kapacit a sportovišť. V Riccione trávily léto hvězdy filmového, televizního, hudebního i sportovního nebe (Vittorio de Sica, Pelé, Mina, Ugo Tognazzi). Během procházky městem můžete narazit i na slavného závodníka Valentina Rosiho, jehož rodiče vlastní dům jen pár kilometrů od Riccione.
Ubytování v hotelu Villa Rosa***S

Hotel Villa Rosa se nachází ve městě Riccione, nedaleko malého přístavu. V okolí lze nalézt mnoho restaurací, kaváren a barů. Hotel je vybaven recepcí, restaurací, WiFi připojením (zdarma), vířivkou na hotelové terase, dětským hřištěm a 2 parkovišti. Jedno parkoviště se nachází u hotelu a druhé je vzdáleno cca 700 m. Parkoviště jsou oplocená a jsou za poplatek 10 €/auto/den (na vyžádání při rezervaci). Menší domácí zvířata jsou povolena za poplatek 35 €/pobyt.
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek

Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT/TV, klimatizací (jen v období 25. 5. – 7. 9. 2019), trezorem, mini ledničkou, WiFi připojením a balkonem.

Děti do 2,99 let jsou bez nároku na lůžko, spí na lůžku s rodiči, případně na vyžádané postýlce. Dětskou postýlku lze vyžádat zdarma.

V případě, že se jedná o 2 dospělé a 1 dítě do 2,99 let, nebudou mít pokoj 2+1, který mají ve smlouvě, ale pouze pokoj 2+0 – dítě nemá přistýlku, ale spí s rodiči v posteli (případně na vyžádané postýlce). V případě, že se jedná o 2 dospělé a 2 děti do 2,99 let, nebudou mít pokoj 2+2, který mají ve smlouvě, ale pouze pokoj 2+0 – děti nemají nárok na přistýlku, ale spí s rodiči v posteli (případně na vyžádané postýlce)!
Stravování formou plné penze


Snídaně formou slaného a sladkého bufetu

Obědy a večeře jsou servírované výběrem ze 3 menu o 2 chodech doplněné o ovoce nebo dezert, bufet s předkrmy a zeleninou

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně

Písčitá pláž cca 250 metrů

Nejbližší písečná pláž se nachází cca 250 metrů od hotelu. C riccione jsou jak placené, tak volné pláže. Na volné pláži si můžete roztáhnout své ručníky, vstup na placenou pláž je za poplatek plážového servisu, který se pohybuje cca od 14 €/den a je v něm zahrnut 1 slunečník a 2 lehátka nebo křesílka.
Tipy na výlety

Nejen moře láká návštěvníky do Riccione, ale také výtečná kuchyně, historické památky a příroda. Riccione se pyšní svými čistými plážemi, které ostatně najdete v celé provincii Rimini. Na výlety lákají i další turistická centra: Rimini, Catollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina nebo Gabicce Mare. Z Riccione se můžete vydat procházkou kolem moře nebo na kole do města Catollica. Vaší pozornosti by neměla ujít návštěva tamního akvária (Parco Mirano Le Navi di Catillica). Nachází se pod mořskou hladinou a návštěvníkům se tak nabízí unikátní pohled na mořský život. Je možné se také za poplatek domluvit na individuální potápění mezi žraloky v bezpečnostní kleci. Zvuky moře "I suoni del mare" jsou dalším lákadlem tohoto vodního světa.
Důležité informace


Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den

Menší domácí zvířata jsou povolena za poplatek 35 €/pobyt

Parkoviště je za poplatek 10 €/auto/den (na vyžádání při rezervaci)

Klimatizace je zdarma a je v provozu cca 25. 5. – 7. 9. 2019

Děti 0–2,99 let spí na lůžku s rodiči, nemají vlastní postel, možnost vypůjčení dětské postýlky zdarma (nutné vyžádat předem v CK).

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Možnost vlastní nebo autobusové dopravy

Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách

WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne

Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 – 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)